Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Piet

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Piet.
Është emri yt Piet? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:shkëmb
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Petros
Djem me tinguj të ngjashëm:Pete, Podi, Pit, Pat, Pyt, Patya, Pepito, Ptah
Vajza me tinguj të ngjashëm:Peta, Pipit, Pita, Pot, Puti, Pepita, Patti, Piedad
Vlerësimi:
4/5
yje 46 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 22 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 22 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 21 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 45 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 43 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7370 Piet's në Facebook. Pozicioni #7495
Kategoritë:Emrat Holandez - Emrat e shkurtër - Popullore holandez emrat boy - Popullore Afrikës së Jugut emrat boy
Komente nga PietPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Piet? Voto për emrin tënd


Është emri yt Piet? Voto për emrin tënd