Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Pete

Është emri yt Pete? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Peter
Djem me tinguj të ngjashëm:Podi, Pit, Pat, Pyt, Piet, Patya, Pepito, Ptah
Vajza me tinguj të ngjashëm:Peta, Pipit, Pita, Pot, Puti, Pepita, Patti, Piedad
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 304050 Pete's në Facebook. Pozicioni #371
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1891
Komente nga PetePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Pete? Voto për emrin tënd


Është emri yt Pete? Voto për emrin tënd