Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Peter

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Peter.
Është emri yt Peter? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:shkëmb
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Petrus
Variante:Bedros, Butrus, Feoras, Parkins, Peadar, Pedr, Pedro, Peer, Pekelo, Per, Perren, Perrin, Perry, Perryn, Pete, Peterson, Pier, Piero, Pieter, Pietro, Petko, Петко, Петра
Djem me tinguj të ngjashëm:Pietro, Pieter, Pater, Pedro, Petre, Petru, Piotr, Pietr
Vajza me tinguj të ngjashëm:Pietra, Pedra, Peedro, Phaedra, Phietra, Phedra, Paderau, Pepe Dorro
Vlerësimi:
4.5/5
yje 504 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 269 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 270 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 266 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 462 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 457 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1388695 Peter's në Facebook. Pozicioni #47
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 arab emrat - Top 100 danez emrat - Top 100 sllovak emrat - Top 100 francez emrat - Top 100 holandez emrat - Top 100 Swahilian emrat - Popullore arab emrat boy - Popullore çek emrat boy - Popullore Thai emrat boy
Komente nga PeterPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Peter? Voto për emrin tënd


Është emri yt Peter? Voto për emrin tënd