Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Perrin

Është emri yt Perrin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Peter
Djem me tinguj të ngjashëm:Priam, Primo, Pran, Piran, Prem, Param, Phirun, Parham
Vajza me tinguj të ngjashëm:Purim, Prina, Prima, Prema, Purnima, Perenna, Prama, Pyrena
Vlerësimi:
5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2125 Perrin's në Facebook. Pozicioni #19652
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga PerrinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Perrin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Perrin? Voto për emrin tënd