Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Prima

Është emri yt Prima? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Primus
Djem me tinguj të ngjashëm:Priam, Primo, Pran, Piran, Prem, Perrin, Param, Phirun
Vajza me tinguj të ngjashëm:Purim, Prina, Prema, Purnima, Perenna, Prama, Pyrena, Parihan
Vlerësimi:
4.5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 8230 Prima's në Facebook. Pozicioni #6881
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga PrimaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Prima? Voto për emrin tënd


Është emri yt Prima? Voto për emrin tënd