Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Primo

Është emri yt Primo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Primus
Djem me tinguj të ngjashëm:Priam, Pran, Piran, Prem, Perrin, Param, Phirun, Parham
Vajza me tinguj të ngjashëm:Purim, Prina, Prima, Prema, Purnima, Perenna, Prama, Pyrena
Vlerësimi:
4.5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4305 Primo's në Facebook. Pozicioni #11462
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga PrimoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Primo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Primo? Voto për emrin tënd