Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Priam

Është emri yt Priam? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Primo, Pran, Piran, Prem, Perrin, Param, Phirun, Parham
Vajza me tinguj të ngjashëm:Purim, Prina, Prima, Prema, Purnima, Perenna, Prama, Pyrena
Vlerësimi:
4.5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 8 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Orges
Emrat e motrave:Elda
Facebook:

+/- 370 Priam's në Facebook. Pozicioni #69989
Kategoritë:Emrat greke - Emrat me 5 shkronja - shpallë lehtë emrat boy - Popullore shqiptar emrat boy - Lehtë për të kujtuar emrat - Emrat e bebeve djem me 2 rrokje - Vështirë për të shkruar emrat - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja - Vështirë për të shpallë emrat - Lehtë për të kujtuar emrat e djalë
Komente nga Priam


Priam ( 0 vjeç) 2019-05-11
Po komenti im eshte qe nga historianet shqipetar thone se esht emer dardan/shqipetar
Nje mendim nga ju!
Emer nga pellazget

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Priam? Voto për emrin tënd


Është emri yt Priam? Voto për emrin tënd