Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Maita

Është emri yt Maita? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Mateo, Matteo, Mattia, Muti, Mehmet, Matt, Matthew, Mohamed
Vajza me tinguj të ngjashëm:Maida, Muadh, Mut, Mita, Matea, Mendi, Monita, Mayte
Vlerësimi:
4.5/5
yje 18 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 15 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 15 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2060 Maita's në Facebook. Pozicioni #20077
Kategoritë:Emrat Spanjisht
Komente nga MaitaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Maita? Voto për emrin tënd


Është emri yt Maita? Voto për emrin tënd