Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Mateo

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Mateo.
Është emri yt Mateo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Dhuratë
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Mattheus
Djem me tinguj të ngjashëm:Matteo, Mattia, Muti, Mehmet, Matt, Matthew, Mohamed, Mathe
Vajza me tinguj të ngjashëm:Maida, Muadh, Mut, Mita, Matea, Mendi, Maita, Monita
Vlerësimi:
5/5
yje 16 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 14 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 13 vota
Pseudonime:Jo, Teo, Emri Im Eshte Shum I Bukur, Tuci, Pallamsi, Flokshkurti, Maedlle
Emrat e vëllezërve:Donald, Tedi, Ilirjan, Luan, Ilias, Andi
Emrat e motrave:Marinela, Ida, Sindi Ramaj, Emilia, Adele, Franceska, Antonela, Silvia, Klea, Aniela, Eurora
Facebook:

+/- 16945 Mateo's në Facebook. Pozicioni #3885
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Emrat me 2 rrokjeve - Emrat me 5 shkronja - Top 100 shqiptar emrat - Emrat me më shumë vota - Popullore grek emrat boy - shpallë lehtë emrat boy - Popullore francez emrat boy - emrat Boy me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat boy
Komente nga Mateo


Mateo ( 15 vjeç) 2017-01-12
jo
Mateo ( 12 vjeç) 2017-09-27
Mua emri me pelqen shume

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mateo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mateo? Voto për emrin tënd