Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Neslihan

Është emri yt Neslihan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Noslen, Neklan, Nawaz Islam, Ngọc Lân, Nikilion, Noah Colin, Nick Elouan, Ninh Đức Linh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nicolina, Nicoline, Nikolina, Ngọc Lan, Nicolene, Nicolien, Nikoline, Ngo Gia Linh
Vlerësimi:
4.5/5
yje 35 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 20 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 20 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 20 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 32 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 33 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2470 Neslihan's në Facebook. Pozicioni #17553
Kategoritë:Popullore turk emrat vajzë - Popullore rusisht emrat vajzë
Komente nga NeslihanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Neslihan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Neslihan? Voto për emrin tënd