Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nicolina

Është emri yt Nicolina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Nicolaas
Djem me tinguj të ngjashëm:Noslen, Neklan, Nawaz Islam, Ngọc Lân, Nikilion, Noah Colin, Nick Elouan, Ninh Đức Linh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nicoline, Nikolina, Ngọc Lan, Nicolene, Nicolien, Neslihan, Nikoline, Ngo Gia Linh
Vlerësimi:
4/5
yje 16 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 15 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 15 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1770 Nicolina's në Facebook. Pozicioni #22475
Kategoritë:Emra italiane - Popullore suedez emrat vajzë
Komente nga NicolinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nicolina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nicolina? Voto për emrin tënd