Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Noslen

Është emri yt Noslen? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Niall
Djem me tinguj të ngjashëm:Neklan, Nawaz Islam, Ngọc Lân, Nikilion, Noah Colin, Nick Elouan, Ninh Đức Linh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nicolina, Nicoline, Nikolina, Ngọc Lan, Nicolene, Nicolien, Neslihan, Nikoline
Vlerësimi:
4.5/5
yje 18 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 16 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 16 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 16 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 17 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 17 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 385 Noslen's në Facebook. Pozicioni #67971
Kategoritë:
Komente nga NoslenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Noslen? Voto për emrin tënd


Është emri yt Noslen? Voto për emrin tënd