Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Niall

Është emri yt Niall? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Neil, Nelson, Niel, Nile, Niles, Noslen, Oneal
Djem me tinguj të ngjashëm:Nol, Noel, Nael, Neal, Nilay, Neil, Noell, Nohle
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nila, Noella, Nela, Neila, Noela, Noelia, Naile, Nola
Vlerësimi:
5/5
yje 196 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 91 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 89 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 88 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 157 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 159 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 25925 Niall's në Facebook. Pozicioni #2762
Kategoritë:Emrat skocez - Top 100 italian emrat - Popullore çek emrat boy - Popullore grek emrat boy - Popullore Thai emrat boy - Emrat popullore irlandeze - Popullore italian emrat boy - Popullore sllovak emrat boy - Popullore hungarez emrat boy - Popullore spanjisht emrat boy
Komente nga NiallPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Niall? Voto për emrin tënd


Është emri yt Niall? Voto për emrin tënd