Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nelson

Është emri yt Nelson? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Niall
Djem me tinguj të ngjashëm:Nilagagan, Nilson, Nihelsen, Nielsson, Nilalochan, Niels Jan, Nyls Owen, Nyela Zya Hasan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nielsine, Nilgün, Nehlchen, Nilojana, Nielsen, Nielackny, Nilsen, Nielssen
Vlerësimi:
4.5/5
yje 66 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 42 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 42 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 42 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 62 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 61 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 169335 Nelson's në Facebook. Pozicioni #602
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore anglisht emrat boy - Popullore Tagalogisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1922
Komente nga NelsonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nelson? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nelson? Voto për emrin tënd