Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Neal

Është emri yt Neal? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Neil
Djem me tinguj të ngjashëm:Nol, Noel, Nael, Nilay, Neil, Noell, Nohle, Neill
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nila, Noella, Nela, Neila, Noela, Noelia, Naile, Nola
Vlerësimi:
4/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 10 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Meral
Facebook:

+/- 85490 Neal's në Facebook. Pozicioni #1067
Kategoritë:Emrat irlandez - Emrat e shkurtër - Emrat Top1000 amerikanë në 1920
Komente nga NealPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Neal? Voto për emrin tënd


Është emri yt Neal? Voto për emrin tënd