Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Naile

Është emri yt Naile? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Nol, Noel, Nael, Neal, Nilay, Neil, Noell, Nohle
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nila, Noella, Nela, Neila, Noela, Noelia, Nola, Nelia
Vlerësimi:
5/5
yje 14 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 12 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nail, Neli, Nadin, Naiman, Nasmir, Dorian, Erijon
Emrat e motrave:Naileda, Nailajda, Nailmena, Nalmina, Rina, Naila
Facebook:

+/- 375 Naile's në Facebook. Pozicioni #69348
Kategoritë:Emrat me 1 rrokjen - Emrat e bebeve vajza me 1 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja
Komente nga Naile


Naile ( 16 vjeç) 2016-07-30
Mendoj se esht I bukur.
Naile ( 19 vjeç) 2017-12-01
kam nje emer shume te bukur te pakten keshtu mendoj une nje emer te vecante

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Naile? Voto për emrin tënd


Është emri yt Naile? Voto për emrin tënd