Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nadin

Është emri yt Nadin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Nadia
Djem me tinguj të ngjashëm:Natan, Nadim, Nathan, Nodin, Newton, Nhất Nam, Nhất Thiên, Netanyahu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nadina, Nadine, Nedin, Nutan, Natania, Nandina, Nadhima, Nadiane
Vlerësimi:
4.5/5
yje 61 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 48 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 48 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 48 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 55 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 54 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Naile
Facebook:

+/- 4605 Nadin's në Facebook. Pozicioni #10849
Kategoritë:Popullore rumun emrat vajzë
Komente nga NadinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nadin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nadin? Voto për emrin tënd