Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Nadina

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Nadina.
Është emri yt Nadina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:shpresoj
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Nadia
Djem me tinguj të ngjashëm:Natan, Nadim, Nathan, Newton, Nodin, Nhất Nam, Nhất Thiên, Netanyahu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nadine, Nedin, Nutan, Natania, Nandina, Nadhima, Nadiane, Neden
Vlerësimi:
5/5
yje 25 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 22 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 22 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2065 Nadina's në Facebook. Pozicioni #20035
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore letonisht emrat vajzë
Komente nga NadinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nadina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nadina? Voto për emrin tënd