Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Newton

Është emri yt Newton? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Natan, Nadim, Nathan, Nodin, Nhất Nam, Nhất Thiên, Netanyahu, Nethaniah
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nadina, Nadine, Nedin, Nutan, Natania, Nandina, Nadhima, Nadiane
Vlerësimi:
4.5/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 10 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 9905 Newton's në Facebook. Pozicioni #5979
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1897
Komente nga NewtonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Newton? Voto për emrin tënd


Është emri yt Newton? Voto për emrin tënd