Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Nadine

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Nadine.
Është emri yt Nadine? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:shpresoj
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Nadia
Djem me tinguj të ngjashëm:Natan, Nadim, Nathan, Nodin, Newton, Nhất Nam, Nhất Thiên, Netanyahu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nadina, Nedin, Nutan, Natania, Nandina, Nadhima, Nadiane, Neden
Vlerësimi:
4.5/5
yje 352 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 190 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 189 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 187 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 318 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 313 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 145210 Nadine's në Facebook. Pozicioni #680
Kategoritë:Emra gjermanë - Top 100 bulgarian emrat - Top 100 gjermanisht emrat - Top 100 portugalisht emrat - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore holandez emrat vajzë - Popullore gjermanisht emrat vajzë - Popullore portugalisht emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në vitin 2009 - Popullore Afrikës së Jugut emrat vajzë
Komente nga NadinePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nadine? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nadine? Voto për emrin tënd