Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Nadia

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Nadia.
Është emri yt Nadia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:shpresoj
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Nadiyya
Variante:Nada, Nadienske, Nadin, Nadina, Nadine, Nadja
Djem me tinguj të ngjashëm:Nate, Ned, Nhân Từ, Nhất Duy, Nimat, Nito, Nam Tú, Nam Nhật
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nida, Nita, Niti, Nada, Nihad, Nettie, Nut, Nette
Vlerësimi:
4.5/5
yje 752 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 487 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 486 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 484 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 675 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 672 vota
Pseudonime:Nadire, Nadi, Nadia
Emrat e vëllezërve:Ivo, Jo, Bledi
Emrat e motrave:Ada, Jo, Jona, Bleona
Facebook:

+/- 203705 Nadia's në Facebook. Pozicioni #502
Kategoritë:Emrat rusë - Top 100 Thai emrat - Top 100 arab emrat - Emrat me 5 shkronja - Top 100 danez emrat - Emrat popullore maroken - Popullore Thai emrat boy - Top 100 indonezian emrat - Popullore fa emrat vajzë - Popullore Thai emrat vajzë
Komente nga NadiaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nadia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nadia? Voto për emrin tënd