Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nita

Është emri yt Nita? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Juanita or Anita. Also an Indian name meaning "guided
Djem me tinguj të ngjashëm:Nate, Ned, Nhân Từ, Nhất Duy, Nimat, Nito, Nam Tú, Nam Nhật
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nadia, Nida, Niti, Nada, Nihad, Nettie, Nut, Nette
Vlerësimi:
4.5/5
yje 144 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 68 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 68 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 68 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 122 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 123 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Eris
Emrat e motrave:Elsa, Gentiana, Kanita, Anita
Facebook:

+/- 60190 Nita's në Facebook. Pozicioni #1433
Kategoritë:Emrat amerikanë - Emrat me 4 shkronja - Popullore rumun emrat boy - Popullore fund emrat vajzë - Popullore indonezian emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 4 shkronja
Komente nga NitaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nita? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nita? Voto për emrin tënd