Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nada

Është emri yt Nada? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Nadia
Djem me tinguj të ngjashëm:Nate, Ned, Nhân Từ, Nhất Duy, Nimat, Nito, Nam Tú, Nam Nhật
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nadia, Nida, Nita, Niti, Nihad, Nettie, Nut, Nette
Vlerësimi:
4.5/5
yje 79 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 49 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 48 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 47 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 75 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 74 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 75850 Nada's në Facebook. Pozicioni #1167
Kategoritë: - Emrat sllovake - Popullore arab emrat vajzë - Popullore slloven emrat vajzë
Komente nga NadaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nada? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nada? Voto për emrin tënd