Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ned

Është emri yt Ned? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Nate, Nhân Từ, Nhất Duy, Nimat, Nito, Nam Tú, Nam Nhật, Neto
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nadia, Nida, Nita, Niti, Nada, Nihad, Nettie, Nut
Vlerësimi:
4.5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 28780 Ned's në Facebook. Pozicioni #2543
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1901
Komente nga NedPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ned? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ned? Voto për emrin tënd