Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nadja

Është emri yt Nadja? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Nadia
Djem me tinguj të ngjashëm:Nidus, Naitik, Niets, Nanda Dwi Cahya, Nitesh, Natesha, Nitish, Nidhug
Vajza me tinguj të ngjashëm:Natasha, Nautica, Natasa, Natassha, Natsu, Nathacha, Nitza, Natassia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 140 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 78 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 78 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 77 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 129 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 130 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10975 Nadja's në Facebook. Pozicioni #5505
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore danez emrat vajzë - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore slloven emrat vajzë - Popullore gjermanisht emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja - Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga Nadja


Nadja ( 21 vjeç) 2017-06-05
Emri me i bukur

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nadja? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nadja? Voto për emrin tënd