Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Natasha

Është emri yt Natasha? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Natasja
Djem me tinguj të ngjashëm:Nidus, Naitik, Niets, Nanda Dwi Cahya, Nitesh, Natesha, Nitish, Nidhug
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nadja, Nautica, Natasa, Natassha, Nathacha, Natsu, Nitza, Natassia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 384 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 249 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 246 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 244 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 338 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 335 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Jetmir
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 410855 Natasha's në Facebook. Pozicioni #271
Kategoritë:Emrat greke - Emrat Anglisht - Top 100 indonezian emrat - Popullore Thai emrat vajzë - Popullore italian emrat vajzë - Popullore anglisht emrat vajzë - Top 100 Afrikës së Jugut emrat - Popullore indonezian emrat vajzë - Popullore ukrainisht emrat vajzë - Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga NatashaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Natasha? Voto për emrin tënd


Është emri yt Natasha? Voto për emrin tënd