Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Natasa

Është emri yt Natasa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Anastasia
Djem me tinguj të ngjashëm:Nidus, Naitik, Niets, Nanda Dwi Cahya, Nitesh, Natesha, Nitish, Nidhug
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nadja, Natasha, Nautica, Natassha, Nathacha, Natsu, Nitza, Natassia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 83 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 49 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 49 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 48 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 81 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 79 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 26135 Natasa's në Facebook. Pozicioni #2744
Kategoritë:Emra sllav - Top 100 slloven emrat - Popullore slloven emrat vajzë - Popullore hungarez emrat vajzë
Komente nga NatasaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Natasa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Natasa? Voto për emrin tënd