Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Anastasia

Është emri yt Anastasia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Anastasius
Variante:Anastasija, Nastenka, Natasa, Stacia, Stacie, Stasi, Stazie, Tasya, Anastasiya, Νατασα, Τασια, Анастасія
Djem me tinguj të ngjashëm:Anastasio, Anastas, Anastagio, Anastasios, Anicetus, Anastasis, Anstiss, Aniketos
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anastasija, Annastasia, Anastassia, Anastacia, Anastazia, Anastasha, Anestacia, Anastasiya
Vlerësimi:
4.5/5
yje 268 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 186 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 182 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 181 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 247 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 245 vota
Pseudonime:Nansi
Emrat e vëllezërve:Ignatios
Emrat e motrave:Helga
Facebook:

+/- 81690 Anastasia's në Facebook. Pozicioni #1108
Kategoritë:Emrat greke - Emrat Anglisht - Emrat filluar me A - Top 100 arab emrat - Emrat me 9 shkronja - Emrat me 4 rrokjeve - Top 100 ukrainisht emrat - Popullore fund emrat vajzë - Popullore arab emrat vajzë - Popullore grek emrat vajzë
Komente nga Anastasia


Anastasia 2018-06-27
Emri im Anastasia eshte nje emer i mrekullueshem qe me ben te ndihem krenare qe kam kete emer
Anastasia 2018-06-27
Emri im Anastasia eshte nje emer i mrekullueshem qe me ben te ndihem krenare qe kam kete emer
Anastasia 2018-06-27
Emri im Anastasia eshte nje emer i mrekullueshem qe me ben te ndihem krenare qe kam kete emer

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Anastasia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Anastasia? Voto për emrin tënd