Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Tasya

Është emri yt Tasya? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Anastasia
Djem me tinguj të ngjashëm:Thiago, Tys, Tze, Theseus, Taj, Takao, Titus, Thaddeus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tika, Tazia, Tosca, Tess, Tikeya, Tessia, Tiesha, Tisha
Vlerësimi:
4.5/5
yje 186 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 130 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 132 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 131 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 165 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 164 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5730 Tasya's në Facebook. Pozicioni #9183
Kategoritë:Emra sllav - Top 100 indonezian emrat - Popullore indonezian emrat vajzë
Komente nga TasyaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tasya? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tasya? Voto për emrin tënd