Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Tazia

Është emri yt Tazia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Thiago, Tys, Tze, Theseus, Taj, Takao, Titus, Thaddeus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tika, Tosca, Tess, Tikeya, Tessia, Tiesha, Tisha, Teja
Vlerësimi:
5/5
yje 14 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 13 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 13 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 565 Tazia's në Facebook. Pozicioni #51483
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga TaziaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tazia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tazia? Voto për emrin tënd