Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Tess

Është emri yt Tess? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Theresia
Djem me tinguj të ngjashëm:Thiago, Tys, Tze, Theseus, Taj, Takao, Titus, Thaddeus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tika, Tazia, Tosca, Tikeya, Tessia, Tiesha, Tisha, Teja
Vlerësimi:
4.5/5
yje 135 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 60 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 59 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 58 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 122 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 121 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 76635 Tess's në Facebook. Pozicioni #1160
Kategoritë:Emrat popullore Twente - Emrat e Amerikës Latine - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore holandez emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 1 rrokje - Emrat popullore vajzë në vitin 2009 - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga TessPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tess? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tess? Voto për emrin tënd