Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Anastasio

Është emri yt Anastasio? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Anastasius
Djem me tinguj të ngjashëm:Anastas, Anastagio, Anastasios, Anicetus, Anastasis, Anstiss, Aniketos, Anasztáz
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anastasia, Anastasija, Annastasia, Anastassia, Anastacia, Anastazia, Anastasha, Anestacia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 440 Anastasio's në Facebook. Pozicioni #62103
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga AnastasioPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Anastasio? Voto për emrin tënd


Është emri yt Anastasio? Voto për emrin tënd