Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Anastasija

Është emri yt Anastasija? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Anastasia
Djem me tinguj të ngjashëm:Anastasio, Anastas, Anastagio, Anastasios, Anicetus, Anastasis, Anstiss, Aniketos
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anastasia, Annastasia, Anastassia, Anastacia, Anastazia, Anastasha, Anestacia, Anastasiya
Vlerësimi:
4.5/5
yje 48 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 32 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 32 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 30 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 48 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 47 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2580 Anastasija's në Facebook. Pozicioni #17010
Kategoritë: - Top 100 letonisht emrat - Popullore lituanez emrat vajzë - Popullore letonisht emrat vajzë
Komente nga AnastasijaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Anastasija? Voto për emrin tënd


Është emri yt Anastasija? Voto për emrin tënd