Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Anastassia

Është emri yt Anastassia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Anastasio, Anastas, Anastagio, Anastasios, Anicetus, Anastasis, Anstiss, Aniketos
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anastasia, Anastasija, Annastasia, Anastacia, Anastazia, Anastasha, Anestacia, Anastasiya
Vlerësimi:
5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1910 Anastassia's në Facebook. Pozicioni #21275
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga AnastassiaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Anastassia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Anastassia? Voto për emrin tënd