Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Anastasiya

Është emri yt Anastasiya? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Anastasia
Variante:Asya, Nastya, Stasya, Анастасия, Nastasya, Настя
Djem me tinguj të ngjashëm:Anastasio, Anastas, Anastagio, Anastasios, Anicetus, Anastasis, Anstiss, Aniketos
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anastasia, Anastasija, Annastasia, Anastassia, Anastacia, Anastazia, Anastasha, Anestacia
Vlerësimi:
5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5630 Anastasiya's në Facebook. Pozicioni #9315
Kategoritë:
Komente nga AnastasiyaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Anastasiya? Voto për emrin tënd


Është emri yt Anastasiya? Voto për emrin tënd