Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Anastasios

Është emri yt Anastasios? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Anastasius
Variante:Anastagio, Anastas, Anastasius, Anasztáz
Djem me tinguj të ngjashëm:Anastasio, Anastas, Anastagio, Anicetus, Anastasis, Anstiss, Aniketos, Anasztáz
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anastasia, Anastasija, Annastasia, Anastassia, Anastacia, Anastazia, Anastasha, Anestacia
Vlerësimi:
3.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2145 Anastasios's në Facebook. Pozicioni #19540
Kategoritë:Emrat greke - Popullore sllovak emrat boy
Komente nga AnastasiosPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Anastasios? Voto për emrin tënd


Është emri yt Anastasios? Voto për emrin tënd