Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aniketos

Është emri yt Aniketos? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Anicetus
Djem me tinguj të ngjashëm:Anastasio, Anastas, Anastagio, Anastasios, Anicetus, Anastasis, Anstiss, Anasztáz
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anastasia, Anastasija, Annastasia, Anastassia, Anastacia, Anastazia, Anastasha, Anestacia
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Aniketos's në Facebook. Pozicioni #4205758
Kategoritë:Emrat greke
Komente nga AniketosPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aniketos? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aniketos? Voto për emrin tënd