Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nastasya

Është emri yt Nastasya? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Anastasiya
Variante:Nastasia
Djem me tinguj të ngjashëm:Nastas, Niketas, Ngọc Thạch, Noix De Coco
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nastassia, Nastasija, Nastasia, Nguyệt Quế, Nastasja, Nastasiya, Nastazja, Nastija
Vlerësimi:
4.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 260 Nastasya's në Facebook. Pozicioni #90154
Kategoritë:Top 100 Kineze e thjeshtuar emrat - Popullore Kineze e thjeshtuar emrat vajzë
Komente nga NastasyaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nastasya? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nastasya? Voto për emrin tënd