Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Helga

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Helga.
Është emri yt Helga? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Lumturi
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Olga, Олга
Djem me tinguj të ngjashëm:He-Lush-Ka, Helios, Hielke, Helge, Helez, Hollis, Halsey, Helgi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Helewise, Heloisa, Helja, Helsa, Holk, Halak, Hilke, Hillichje
Vlerësimi:
5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Egla, Gega, Ela, Lapalic, Shekspir, Hegush
Emrat e vëllezërve:Eldi, Tedor, Elvis, Tomi, Vini, Rik
Emrat e motrave:Enkela, Pranvera, Anastasia, Leonida, Maria, Elsa, Mira, Greta
Facebook:

+/- 17365 Helga's në Facebook. Pozicioni #3799
Kategoritë:Emrat skandinave - Emrat me 5 shkronja - Emrat përfundon në A - Popullore shqiptar emrat vajzë - Popullore hungarez emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 2 rrokje - Vështirë për të shkruar emrat - Vështirë për të kujtuar emrat - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja - Vështirë për të shpallë emrat
Komente nga Helga


Helga ( 14 vjeç) 2016-06-02
Me pelqen shume
Helga ( 18 vjeç) 2017-01-29
Me pelqen shume sepse eshte emer i vecante
Helga ( 17 vjeç) 2017-05-03
Super
Helga ( 17 vjeç) 2017-05-03
Super
Helga ( 14 vjeç) 2018-02-09
Eshte nje nder emrat me te bukur dhe me te vecante ne te gjithe Shqiperine.Une e dashuroj kete emer
Helga ( 14 vjeç) 2018-05-31
Është një emer tepër i veçante dhe jo shumë i hasur në vendin tonë.Jam tepër e kënaqur me emrin tim.

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Helga? Voto për emrin tënd


Është emri yt Helga? Voto për emrin tënd