Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Halsey

Është emri yt Halsey? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:He-Lush-Ka, Helios, Hielke, Helge, Helez, Hollis, Helgi, Hylke
Vajza me tinguj të ngjashëm:Helga, Helewise, Heloisa, Helja, Helsa, Holk, Halak, Hilke
Vlerësimi:
4/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 730 Halsey's në Facebook. Pozicioni #43060
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1890
Komente nga HalseyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Halsey? Voto për emrin tënd


Është emri yt Halsey? Voto për emrin tënd