Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Hollis

Është emri yt Hollis? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Holly
Djem me tinguj të ngjashëm:He-Lush-Ka, Helios, Hielke, Helge, Helez, Halsey, Helgi, Hylke
Vajza me tinguj të ngjashëm:Helga, Helewise, Heloisa, Helja, Helsa, Holk, Halak, Hilke
Vlerësimi:
4.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7715 Hollis's në Facebook. Pozicioni #7242
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1912
Komente nga HollisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hollis? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hollis? Voto për emrin tënd