Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Holly

Është emri yt Holly? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Hollis
Djem me tinguj të ngjashëm:Helio, Halil, Hal, Hallil, Howel, Hillel, Heile, Ho'ola'i
Vajza me tinguj të ngjashëm:Helia, Heili, Hella, Hilla, Hyale, Holli, Hulyah, Hil
Vlerësimi:
5/5
yje 40 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 22 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 23 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 23 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 37 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 37 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 423150 Holly's në Facebook. Pozicioni #254
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore anglisht emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1880
Komente nga HollyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Holly? Voto për emrin tënd


Është emri yt Holly? Voto për emrin tënd