Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Helia

Është emri yt Helia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Helio, Halil, Hal, Hallil, Howel, Hillel, Heile, Ho'ola'i
Vajza me tinguj të ngjashëm:Heili, Hella, Hilla, Hyale, Holli, Hil, Hulyah, Hilly
Vlerësimi:
4.5/5
yje 32 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 15 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 30 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 29 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2190 Helia's në Facebook. Pozicioni #19243
Kategoritë:Emrat greke - Emrat me 5 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja
Komente nga HeliaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Helia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Helia? Voto për emrin tënd