Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Helio

Është emri yt Helio? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:helios
Djem me tinguj të ngjashëm:Halil, Hal, Hallil, Howel, Hillel, Heile, Ho'ola'i, Ho'olaua'e
Vajza me tinguj të ngjashëm:Helia, Heili, Hella, Hilla, Hyale, Holli, Hulyah, Hil
Vlerësimi:
4/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 12 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3575 Helio's në Facebook. Pozicioni #13288
Kategoritë:Emrat greke
Komente nga HelioPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Helio? Voto për emrin tënd


Është emri yt Helio? Voto për emrin tënd