Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Halil

Është emri yt Halil? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Helio, Hal, Hallil, Howel, Hillel, Heile, Ho'ola'i, Ho'olaua'e
Vajza me tinguj të ngjashëm:Helia, Heili, Hella, Hilla, Hyale, Holli, Hulyah, Hil
Vlerësimi:
5/5
yje 20 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 19 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 18 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Adelina, Gresa
Facebook:

+/- 6430 Halil's në Facebook. Pozicioni #8378
Kategoritë:Emrat Hebreje - Popullore turk emrat boy - Popullore italian emrat boy
Komente nga HalilPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Halil? Voto për emrin tënd


Është emri yt Halil? Voto për emrin tënd