Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Hella

Është emri yt Hella? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Helio, Halil, Hal, Hallil, Howel, Hillel, Heile, Ho'ola'i
Vajza me tinguj të ngjashëm:Helia, Heili, Hilla, Hyale, Holli, Hulyah, Hil, Hilly
Vlerësimi:
4.5/5
yje 53 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 26 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 26 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 26 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 49 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 48 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1840 Hella's në Facebook. Pozicioni #21881
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga HellaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hella? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hella? Voto për emrin tënd