Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Hallil

Është emri yt Hallil? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:chalil
Djem me tinguj të ngjashëm:Helio, Halil, Hal, Howel, Hillel, Heile, Ho'ola'i, Ho'olaua'e
Vajza me tinguj të ngjashëm:Helia, Heili, Hella, Hilla, Hyale, Holli, Hulyah, Hil
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15 Hallil's në Facebook. Pozicioni #798787
Kategoritë:Emrat Hebreje
Komente nga HallilPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hallil? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hallil? Voto për emrin tënd