Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Heloisa

Është emri yt Heloisa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Helewise
Djem me tinguj të ngjashëm:He-Lush-Ka, Helios, Hielke, Helge, Helez, Hollis, Halsey, Helgi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Helga, Helewise, Helja, Helsa, Holk, Halak, Hilke, Hillichje
Vlerësimi:
4.5/5
yje 105 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 82 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 82 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 82 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 91 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 91 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1665 Heloisa's në Facebook. Pozicioni #23568
Kategoritë:Top 100 portugalisht emrat - Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga HeloisaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Heloisa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Heloisa? Voto për emrin tënd