Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Enkela

Është emri yt Enkela? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Engjell, Engel, Engle, Engele, Engell, Engjëll
Vajza me tinguj të ngjashëm:Engla, Enjela, Engela, Ensley, Engl, Engla-Li, Enjal
Vlerësimi:
5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 9 vota
Pseudonime:Kela, Kelushe, Enka, Ela, Qofte, Keka
Emrat e vëllezërve:Jo, Redon, Albion, Enaldo, Rojan, Lea
Emrat e motrave:Joana, Helga, Jo, Anea, Rina, Elza, Leonora, Bleona, Arilena, Elona
Facebook:

+/- 180 Enkela's në Facebook. Pozicioni #118873
Kategoritë:Emrat me 6 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga Enkela


Enkela ( 18 vjeç) 2020-02-23
Cfar domethenie ka?
Enkela ( 15 vjeç) 2020-02-23
me pelqen emri im edhe pse ka dy kuptime te ndryshme and
i am happy with my name
Enkela ( 17 vjeç) 2020-04-12
No
Enkela ( 13 vjeç) 2021-06-27
Shum i bukur

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Enkela? Voto për emrin tënd


Është emri yt Enkela? Voto për emrin tënd