Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Engjell

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Engjell.
Është emri yt Engjell? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Engjëll
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Engel, Engle, Engele, Engell, Engjëll
Vajza me tinguj të ngjashëm:Enkela, Engla, Enjela, Engela, Ensley, Engl, Engla-Li, Enjal
Vlerësimi:
5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Engji
Emrat e vëllezërve:Jo, Kostika, Altin, Dion
Emrat e motrave:Jo, Rina, Elsa, Zoela, Gresa, Arbesa
Facebook:

+/- 380 Engjell's në Facebook. Pozicioni #68898
Kategoritë:Emrat shqiptarë - Emrat me 7 shkronja - Emrat e bebeve djem me 2 rrokje - Emrat e bebeve djem me 7 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja
Komente nga Engjell


Engjell ( 25 vjeç) 2020-01-12
jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Engjell? Voto për emrin tënd


Është emri yt Engjell? Voto për emrin tënd